• délka studia

  4 hodiny

 • formát

  audio, text

 • dostupnost

  navždy

  Dreamland Express: Vyřešte boje s uspáváním

  Minikurz, ve kterém získáte vše potřebné k tomu, aby uspávání vašich dětí ve věku 0-12 let bylo klidné a pohodové.

  V momentě, kdy bude vaše dítě zralé, ho můžete vést k větší samostatnosti při usínání bez toho, aniž byste využívali odměn a trestů, křiku nebo spánkového tréninku!
  Write your awesome label here.
  dreamland express: vyřešte boje s usínáním

  Co vše můžete získat?

  Zjistíte, jak usínání a spánek funguje, co od vašeho dítěte můžete očekávat a jak mu během prvních let efektivně pomoci při usínání.
  Zjistíte, co se dá dělat s nočními strachy a jak o nich s dětmi komunikovat.
  Projdeme spolu všechny typické boje před spaním a představím vám nástroje, díky kterým je můžete vyřešit a dále nebojovat.
  Získáte efektivní nástroje, díky kterým bude vaše dítě schopno usínat v klidu a bezpečí i v případě, když u něj zrovna nebudete. Bez spánkového tréninku, výhrůžek, odměn a trestů nebo křiku.

  Co minikurz obsahuje?

  6 modulů

  přístup navždy

  0-12 let

  komunita

  text

  audio

  K tomu navíc získáte

  Write your awesome label here.

  Ebook Uspávání od A do Z

  399 Kč ZDARMA

  Write your awesome label here.

  Ebook Postýlka & postel

  699 Kč ZDARMA

  Write your awesome label here.

  Ebook Omezení kojení

  399 Kč ZDARMA

  A další skvělé bonusy!

  v celkové hodnotě více jak 2000 Kč
  ZDARMA

  Co o kurzu říkají rodiče?

  "Anna nám absolutně změnila pohled na usínání našeho 4letého syna. Každý večer jsme prošli nekonečným pláčem, vztekem a frustrací nás všech. Potom, co jsme využili nástroje k uklidnění a naučili se je používat, jsou naše večery klidné a syn usíná naprosto bez problému."
  Jitka kvasničková
  "Když se nám narodilo miminko, představovali jsme si, jak to bude krásné a jednoduché. Pak ale přišly čarovné hodinky a každovečerní několikahodinový pláč. Byli jsme s manželem úplně zoufalí. Díky bohu za kurz Dreamland Express, který nám pomohl pochopit, co se děje a jak s tím pracovat."
  Aneta strnadová
  "S příchodem nového sourozence jsme chtěli 2,5letou dcerku přesunout do vlastní postýlky a usínání převést na tatínka. V tu dobu malá chtěla jenom mě a já jsem vůbec nevěděla, co s tím dělat. Moc nám pomohli prakticky vysvětlené informace z kurzu a už ho doporučuji dál. Malá teď v klidu usíná s tatínkem a oba to milují." 
  Karin Dvořáková

  Moduly kurzu

  #wellbabing

  Anna Ružičková

  Baby Led Sleep & well-being specialist
  Ahoj! Jsem Anna a budu s vámi řešit vaše boje při uspávání vašich nejmenších. Bez spánkového tréninku, trestů a odměn nebo křiku. S klidem, nástroji ověřenými dětskými psychology a mou vlastní praxí.
  Created with