PŘEDPRODEJ
WellBabing 1.0 - roční

JEDINEČNÁ PŘEDPRODEJOVÁ CENA, KTERÁ SE JIŽ NEBUDE OPAKOVAT.
ZA TUTO CENU KURZ ZÍSKÁTE POUZE DO 30. 1. 2023, ALE CENA VÁM ZŮSTANE DO DOBY, DOKUD BUDE VAŠE PŘEDPLATNÉ AKTIVNÍ.
ZAPLATÍTE POUZE CENU ZA 10 MĚSÍCŮ A JEŠTĚ SE SLEVOU!

Další roční platba za váš kurz proběhne 31. 1. 2024!

Výhody plánu

Přístup kdykoliv a odkudkoliv

Ke všem informacím se dostanete kdykoliv a odkudkoliv. Stačí vám pouze internetové připojení. Kurz budete mít dostupný tak dlouho, jak dlouho za něj budete chtít platit předplatné. Minimálně však jeden rok.

Přibývající obsah ZDARMA

Pokud si kurz zakoupíte do 30. 1. 2023, budete mít automaticky přístup ke každému přibývajícímu obsahu ZDARMA! Nemusíte kupovat nic dalšího, stačí zůstat u svého předplatného.

Věková kategorie

Kurz WellBabing 1.0 je nyní vhodný pro rodiče dětí od 0 do 2 let věku.
ALE! Do 30. 4. 2023 se bude postupně odkrývat obsah vhodný pro rodiče dětí ve věku až do 6 let. I v kategorii 0-2 roky bude některý obsah odkrýván postupně. Kurz tedy poroste stejně, jako vaše děti.

Odborníci

Kurz obsahuje informace od dalších 15 odborníků z nejrůznějších oblastí. Jako měsíční předplatitel budete mít přístup i k některým ze živých vysílání s odborníky. Kurz se bude rozrůstat i o další odborníky a nová témata.

Výhody předprodeje

Kurz získáte za jedinečnou cenu, která se již nikdy nebude opakovat! Pokud předplatné nezrušíte, zůstane vám i tato původní předprodejová cena. V případě, že předplatné zrušíte a budete se chtít do kurzu vrátit zpět, budete jej moci zakoupit již za cenu aktuální.

Komunita

V kurzu jste součástí malé komunity, ve které můžete komunikovat a bavit se o tom, co vás zajímá nebo trápí. Diskuze je vedená, nemusíte se tedy ničeho bát. Vše máme plně pod kontrolou.

Nikdy nezmeškejte naše novinky.
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Thank you!
Created with