WellBabing 1.0 VIP

VIP neomezený přístup

Write your awesome label here.
Přehled kurzu
Chcete mít přístup k informacím navíc? Chcete se zúčastnit živých vysílání s odborníky a mít tak možnost zodpovězení vašich otázek? Ve VIP kurzu budete toto vše mít! Tento kurz je také s další podporou. Můžete konzultovat vaše spánkové trápení na individuální úrovni, a to nekonečně dlouho! V komunitě ostatních rodičů nikdy nebudete sami.

Výhody VIP přístupu

Workshopy, webináře a soukromý podcast

Těšit se můžete na workshopy a webináře s odborníky i se mnou. Také můžete poslouchat soukromý podcast, který si můžete stáhnout do svých oblíbených aplikací.

Možnost individuální konzultace

Jako VIP člen můžete vaše spánkové trápení konzultovat přímo s Annou Ružičkovou. Nárok máte na 1:1 konzultace, pro navedení v kurzu nebo odhalení problému, pokud si nebudete vědět rady. Kdykoliv se také můžete zeptat prostřednictvím zprávy nebo v diskuzním fóru a díky VIP máte garantovanou odpověď.

Dostupnost informací

Informace máte dostupné již navždy. Nemusíte nakupovat nic extra, vše co bude dostupné, k tomu budete mít přístup i vy. Program tedy můžete využívat 3 roky, ale také klidně 6 let. Přístup kdykoliv a odkudkoliv. 

Odborníci

Program obsahuje informace od více než 20 dalších odborníků z nejrůznějších oblastí. Jako VIP člen budete mít přístup i ke všem živým vysíláním s odborníky. Program se bude rozrůstat i o další odborníky a nová témata.

Cena VIP

VIP členství získáte za jedinečnou cenu.Tento program si můžete rozdělit do 4 měsíčních splátek. Program VIP má omezenou kapacitu a jeho brány se otevírají dle možností.

Komunita

V programu jste součástí malé komunity, ve které můžete komunikovat a bavit se o tom, co vás zajímá nebo trápí. Diskuze je vedená, nemusíte se tedy ničeho bát. Vše máme plně pod kontrolou.

Investujte do sebe:

Write your awesome label here.

Hodnota VIP členství

 • 3 roky měsíčního členství
  14 364 Kč
 • Telefonické konzultace
  3 860 Kč
 • E-mailové konzultace
  (20 dotazů)
  19 800 Kč
 • Workshopy (3 roky)
  5 000 Kč
 • Webináře (3 roky)
  11 970 Kč
 • celkem
  54 994 Kč

60 DENNÍ GARANCE SPOKOJENOSTI

Za programem WellBabing si stojím. Proto máš možnost využít garanci vrácení peněz v případě, že projdeš celým obsahem programu a nebudeš spokojená.

Potřebujete poradit?

Napište nám!

e-mail: kurzy@wellbabing.cz
telefonní číslo: +420 607 098 566
www.wellbabing.cz
Děkuji!
Created with